تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : جمعه 26 مرداد‌ماه سال 1397

بر اساس اظهارات مطرح شده از سوی پلی اکریل اصفهان، با توجه به الزام شرکت برای خروج از ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت و همچنین معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی، این موضوع در دستور کار قرار دارد.


شرکت پلی اکریل اصفهان، با انتشار اطلاعیه در خصوص شایعات مطرح شده در زمینه افزایش سرمایه، شفاف سازی کرد.
  
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت پلی اکریل اصفهان در خصوص شایعات مطرح شده نسبت به افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی اطلاعیه ای منتشر کرد.

بر اساس اظهارات مطرح شده از سوی شرکت، با توجه به الزام شرکت برای خروج از ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت و همچنین معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی، این موضوع در دستور کار قرار دارد.

در همین زمینه، "شپلی" در حال ارزیابی طبقات ماشین آلات و سرمایه گذاری های بلند مدت شرکت است.

همچنین پلی اکریل اعلام کرده است ، نظر به اینکه درخواست ارزیابی طبقات مزبور، تا این تاریخ به کانون کارشناسی رسمی دادگستری اصفهان ارسال نشده است، به تبع آن نظر سازمان بورس و اوراق بهادار نیز اخذ نشده و تصمیم نهایی منوط بر تاییدات لازم است.

یادآور می شود،  "شپلی" در تیرماه توانست مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال فروش داشته باشد که جمع فروش ۷ ماهه شرکت را به ۷۳۲میلیارد ریال رساند. برهمین اساس فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد خوبی را ثبت کرده است.کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل