X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه

مهندسی نساجی گیلان:. گیل تکس

سایت تخصصی نساجی و پوشاک

دیدار دانلود کتاب های تخصصی نساجی

شهرک مد و لباس در استان آذربایجان شرقی راه‌اندازی می‌شود

رئیس هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع نساجی و پوشاک آذربایجان شرقی از ارائه طرح اولیه شهرک مد و لباس این استان خبر داد.
مهندس سیدحسن پروینی در جلسه هم اندیشی معاونت پژوهشی واحد تبریز با صاحبان صنعت پوشاک و نساجی آذربایجان شرقی گفت: برای تکمیل طرح، اجرا و راه اندازی شهرک مد و لباس بهره‌گیری از دانش اساتید هنر و معماری شهری ضروری است.
  
رئیس هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع نساجی و پوشاک آذربایجان شرقی، گزارشی از صنعت نساجی استان و قابلیت های اقتصادی صنعت پوشاک کشور ارائه داد و اظهار کرد: بیش از 460 میلیارد دلار ارزش صادراتی صنعت پوشاک جهان است که صنعت نساجی و پوشاک استان با بهره گیری از دانش هنر و معماری، می تواند بخش قابل قبولی از این اقتصاد جهانی را به خود اختصاص دهد.

دکتر حسن ستاری رئیس گسترش علم و علم سنجی واحد تبریز هم کاربردهای فناورانه و اقتصادمحور ارتباط هنر و معماری با صنعت پوشاک و لباس و طرح های هنری مرتبط با این صنعت را به همراه سیمای هنر و معماری هزاره سوم در صنعت پوشاک ارائه کرد.

دکتر پاکدل رئیس دانشکده هنر و معماری واحد تبریز نیز گزارشی از قابلیت های علمی و توان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز را ارائه کرد.

جلسه با پرسش و پاسخ از سوی اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی مقاطع ارشد و دکتری ادامه یافت. در این نشست دکتر حسن رسولی معاون پژوهش و فناوری واحد تبریز به جمع بندی موارد مطروحه پرداخت و بر لزوم تداوم چنین جلساتی در راستای حل مشکلات اقتصادی دانشگاه و صنعت تاکید کرد.

جلسه هم اندیشی معاونت پژوهشی واحد تبریز با صاحبان صنعت پوشاک و نساجی استان به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و با همکاری حوزه گسترش علم و علم سنجی دانشگاه و دانشکده هنر و معماری و با حضور نماینده تام الاختیار استاندار در حوزه علم و فناوری در سالن پروین اعتصامی این دانشگاه برگزار شد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

گالری تصاویر

دیدار

........ تکسچرایزینگ

........ دانلود مقالات علمی

........ رنگرزی مصنوعی

........ تکمیل کالای نساجی

........ کارخانه های نساجی

........ آز شیمی عمومی

........ کنترل کیفیت

........ الیاف مصنوعی

........ الیاف طبیعی

........ تکنولوژی تولید الیاف

........ شیمی تجزیه

........ نظرسنجی

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گیل تکس می باشد
طراحی و اجرا:گیل تکس