تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
خلیل اللهی دادستان تبریز گفت: در راستای پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه طی جلسه‎ای مسائل و مشکلات شرکت توسعه نساجی آذران بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
خلیل اللهی دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان شرقی در گفت‌‎‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، از ورود ستاد اقتصاد مقاومتی استان برای حل مشکلات شرکت توسعه نساجی آذران خبر داد و گفت: حساب‌های این شرکت به دلیل ورشکستگی مسدود و درعین حال ممنوع المعامله  بودند، اداره کل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضاییه که در تهران مستقر است به پرونده ورود کرد.  وی ادامه داد: در راستای پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه طی جلسه‎ای مسائل و مشکلات شرکت توسعه نساجی آذران بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

خلیل اللهی افزود: در این جلسه نهایتا توافق شد که با توجه به اینکه اداره کل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضاییه تعهدی مبنی بر پرداخت طلب‌های اداره کل مالیاتی استان از این شرکت را داده است، اداره کل مالیاتی استان ممنوعیت‌های موجود را بردارد تا برای این شرکت امکان فعالیت تجاری و اقتصادی فراهم شود.

دادستان تبریز در پایان با تاکید بر پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان خاطرنشان کرد: انشالله با شروع فعالیت این شرکت برای حدود ۲۰۰ نفر زمینه اشتغال فراهم خواهد شد.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل