تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای توسعه اشتغال ۳۲ روستا برای اجرای طرح تولید پوشاک در استان انتخاب شده‌اند.
علیرضا شفیع‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور توسعه اشتغال با اعتباری نزدیک به 680 میلیارد ریال، طرح تولید پوشاک در مناطق روستایی بر اساس تفاهم‌نامه سازمان برنامه و بودجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت در 5 استان اردبیل، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، گیلان و همدان به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.  وی افزود: با توجه به اینکه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یکی از مشارکت کنندگان در اجرای این طرح است، شرکت شهرک‌های صنعتی نیز باید به عنوان تابع در انجام طرح مشارکت داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: برای انتخاب کارگاه‌ها، سوله‌های در اختیار تعاون روستایی و امور عشایر اولویت دارند و شهرستان‌های شهرکرد و بروجن به عنوان مکان ایجاد شرکت پشتیبان انتخاب شدند.

وی خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذار در این طرح موظف است که ضمن فراهم نمودن نیرو و امکانات در مناطق روستایی و نیز برگزاری آموزش‌های لازم طبق دستورالعمل، محصولات نهایی را برای بازاریابی به شرکت پشتیبان مرکزی ارسال کند.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل