تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مدیر طرح ملی تکاپو از برگزاری دوره های آموزش تخصصی تولید پوشاک توسط یکی از شرکت های پوشاک ترکیه برای فعالان ایرانی خبر داد.
«رضا تازیکی» روزسه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: دوره های تخصصی کاربردی اجرا شده توسط مربیان و کارشناسان کشور ترکیه در بنگاه های تولید پوشاک ایرانی رایگان بوده و اجرای برنامه ها توسط طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو) برنامه ریزی و اجرا می شود.  
وی توضیح داد: همه هزینه های سفر و آموزش توسط شرکت پوشاک ترکیه ای تامین شده است.
وی اضافه کرد: مزیت دوره این است که مربی خارجی اختصاصی برای هر بنگاه دوره ها را به شکل عملی برگزار می کند.
تازیکی ادامه داد: فقط یک تا دو روز برای همه تولیدکنندگان دوره عمومی گذاشته می شود اما دوره های تخصصی عملی در هر واحد تولیدی چند روزه است.
وی یادآور شد: بزودی دوره های آموزشی تخصصی حوزه پوشاک توسط تکاپو با همکاری دفتر توسعه نساجی و پوشاک وزارت صنعت معدن تجارت نیز برگزار خواهد شد.
مدیر طرح ملی تکاپو پیشتر به ایرنا گفته بود: طرح تکاپو در هفت استان کشور اجرا شده که در چهار استان(خراسان رضوی، مازندران، کردستان و فارس) به نسبت رضایت بخش بوده اما تا پایان سال 96 در همه استان های کشور اجرایی خواهد شد.
طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو) یکی از برنامه های اشتغال معاونت اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که برای هر استان با توجه به مزیت ها، ظرفیت ها و توانمندی های استان تنظیم شده است.
در اجرای طرح تکاپو، علاوه بر معاونت اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارشناسان بین المللی همکاری و مشارکت دارند. این طرح با توجه به تجارب موفق سایر کشورها تنظیم شده است.
کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل