تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 آبان‌ماه سال 1396

رئیس اتحادیه بنکداران پارچه تهران با بیان اینکه سه هزار واحد صنف بنکداران تعطیل یا محل عرضه پوشاک خارجی شدند، گفت: با برچسب مالیات به‌عناوین‌ مختلف از مردم پول می‌گیرند.  امیر قدیمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران درباره وضع اتحادیه بنکداران پارچه، اظهار کرد: بازار هنوز از وضعیت رکود خارج نشده است و شرایط کسب درآمد به‌ویژه در صنف بنکداران پارچه اصلاً مطلوب نیست.

وی با اشاره به اینکه تولیدکنندگان در حال تبدیل شدن به واردکننده هستند، تصریح کرد: تولید گران است و تولیدکننده سرمایه دارد درآمد را در واردات می‌بیند.

رئیس اتحادیه بنکداران پارچه تهران با بیان اینکه سرمایه‌گذار امنیت را در بستر تولید ملی نمی‌بیند، اضافه کرد: به همین خاطر رغبتی برای فعالیت و سرمایه‌گذاری در تولید ملی ندارد و برای سودهی و درآمد بیشتر دنبال واردات می‌رود.

قدیمی‌نژاد با تأکید بر اینکه بیش از هفت هزار واحد صنفی در صنف پارچه و نساجی داشتیم، تصریح کرد: تعداد این هفت هزار واحد به زیر چهار هزار واحد تقلیل پیدا کرده است، این واحدها یا تعطیل شده‌اند و یا تغییر کاربری داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه نزدیک بخشی از این سه هزار واحد صنف پارچه و نساجی به فروشندگان پوشاک خارجی تبدیل شده‌اند، اضافه کرد: این شرایط اصلاً برای تولید ملی در این صنف مطلوب نیست.

رئیس اتحادیه بنکداران پارچه تهران با بیان اینکه به‌عناوین‌مختلف با برچسب مالیات مستقیم و متمم و مالیات ۱۶۹ از مردم پول می‌گیرند، تصریح کرد: مالیات بر ارزش‌افزوده سنگینی فشار مالیات را افزایش داده است.

قدیمی‌نژاد با تأکید بر اینکه سازمان مالیاتی کشور این وضع نامطلوب را سامان بدهد، اظهار کرد: اصناف را از این گردنه مشکلات مالیاتی خارج کند.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل