X
تبلیغات
زولا

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید




 مشکلاتی بر سر فعالیت کارخانجات نساجی فخر ایران ایجاد شده بود که در حال حاضر مشکلات این مجموعه بررسی و با طرح هایی که از مدت ها پیش در دستور کار قرار گرفته قرار است مجموعه کارخانجات فخر ایران با ۲ شهرک نساجی احیا شود.  شرکت فخر ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین برندهای تجاری ایران در این عرصه فعالیت کرده و با تامین مواد اولیه مرغوب و عرضه مستقیم آن توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. محصولات این صنعت عبارتند از انواع نخ و پارچه، منسوجات بیمارستانی، لباس های کار صنعتی، منسوجات نظامی و پوشاک عمومی می باشد که علاوه بر بازار داخلی به بازارهای همسایه نیز صادر می شود.
بنابراین گزارش، نساجی فخر ایران به عنوان یکی از اولین کارخانجات ریسندگی و بافندگی کشور ایران بوده که با نزدیک به 60 سال قدمت و تجربه در این صنعت به عنوان نام برتر و پرآوازه شناخته شده است. این شرکت درحال حاضر با دراختیار داشتن 15 درصد سهم بازار پنبه یکی از فعالان اصلی تجارت پنبه در ایران محسوب می شود.
این گزارش می افزاید: مشکلاتی بر سر فعالیت آن ایجاد شده بود که در حال حاضر مشکلات این مجموعه بررسی و مشکلات احصا شده و با طرح هایی که از مدت ها پیش در دستور کار قرار گرفته؛ قرار است مجموعه کارخانجات فخر ایران با 2 شهرک نساجی احیا شود.
ایرنا در این زمینه به نقل از ایرج موفق، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز نوشته است: "مجموعه کارخانجات فخر ایران در صورت راه اندازی دوباره اشتغالزایی قابل توجهی خواهد داشت که با این امر رشد بالایی در ایجاد اشتغال استان خواهیم داشت. جلسه ای در کارخانه فخر ایران برگزار شد که پس از آن نیز از روند امور بازدید صورت گرفت و مقرر شد امسال احیای کارخانه اجرایی و عملیاتی شود. 80 هکتار برای ایجاد دو شهرک نساجی در نظر گرفته شده است. سرمایه گذاری برای احیا این طرح هنوز به طور دقیق مشخص نیست ولی مساعدت دولت و بخش خصوصی در این رابطه وجود دارد."





کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل