gdl.rozblog.com

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
رئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه تهران تصریح کرد که قاچاق پوشاک نیمی از خیاطان و تولیدکنندگان را بیکار کرده است و بسیاری از محصولات تولید شده در انبارها مانده و نمایشگاه‌های بهاره هم منفعتی برای تولیدکنندگان ندارد.
حبیب طهماسبی درباره بازار شب عید گفت: قدرت مالی مردم کاهش یافته است و این عامل به علاوه واردات بی‌رویه قاچاق باعث شده است که افزایش تقاضا در بازار شب عید مورد انتظار ما نباشد.  وی با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان و خیاطان گفت: قاچاق بی‌رویه پوشاک باعث شده است ۵۰ درصد تولیدکنندگان بیکار و ۵۰ درصد باقی‌مانده تنها با ۲۵ درصد ظرفیت خود فعالیت کنند.

رئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه تهران با اشاره به نمایشگاه‌های بهاره گفت: عده کمی در این نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنند و اکثریت تولیدکنندگان از این نمایشگاه‌ها منفعت نمی‌برند. بسیاری از محصولات تولید شده هنوز در انبارها مانده و به فروش نرسیده است. این نمایشگاه‌ها نمی‌توانند مشکلی را از تولیدکنندگان برطرف کنند.

وی با اشاره به توان تولیدکنندگان برای صادرات پوشاک گفت: بیش از ۹۵ درصد تولیدکنندگان این صنف خرد هستند و قدرت صادرات ندارند. ضمن اینکه بسیاری از مقررات تولیدی، بیمه و مالیات سد راه تولیدکننده است.

طهماسبی درباره ساز و کار اتحادیه برای برخورد با گران‌فروشی در این صنف خاطرنشان کرد: در صورت شکایت مشتری، کمیته نرخ‌گذاری و ارزیابی ارزش‌گذاری کالا اتحادیه با انجام کار کارشناسی به این شکایات رسیدگی می‌کند و در صورت محرز شدن گران‌فروشی، به تعزیرات ارجاع داده می‌شود و جریمه واحد مذکور با تعزیرات خواهد بود.

کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل