gdl.rozblog.com

تصویر ثابت

ابزار هدایت به بالای صفحه


Google

در گیل تکس
در کل اینترنت


با مدیر سایت آنلاین گفتگو کنید
 رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان گفت: کسبه پلاسکو ضرر مالی هنگفتی دیدند و برای بازگشت به بازار باید به آنها کمک کرد.
رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در مورد آخرین وضعیت کسبه پلاسکو گفت: پاساژ نور واقع در تقاطع طالقانی و ولیعصر برای کسبه پلاسکو نهایی شده و از سه روز قبل کار جا نمایی آغاز شده است.  
جواد درودیان ادامه داد: این پاساژ  بیش از هزار واحد خالی دارد و کسبه پلاسکو به راحتی در آن جا نمایی می‌شوند که تا به امروز بیش از 200 واحد مکان‌های کسب خود را مشخص کرده‌اند. مشکلی که ایجاد شده این است که در جانمایی، برخی از مغازه‌ها در جاهای دور و پرت پاساژ قرار دارد که این امر مورد اعتراض کسبه واقع شده و در حال رفع این مشکل هستیم.

وی ادامه داد: این پاساژ متعلق به چندین بانک است و تا اردیبهشت ماه اجاره آنها توسط بنیاد مستضعفان پرداخت می‌شود. پس از آن اجاره هر واحد از قرار متری 45 هزار تومان محاسبه خواهد شد. یعنی اجاره یک مغازه 30 متری نزدیک یک میلیون و پانصد هزار تومان می‌شود.

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان در پایان تصریح کرد: کسبه پلاسکو  ضرر مالی هنگفتی دیدند و برای بازگشت به بازار باید به آنها کمک کرد و با توجه به اینکه بازار شب عید نزدیک است سعی داریم با مساعدت همه عوامل زودتر کار جانمایی به پایان برسد تا بتوانند از روزهای آینده فعالیت خود را آغاز کنند.
بیشتر:برچسب‌ها: پلاسکو، پاساژ نور


کانال تلگرام تاروپود | تبلیغات در سایت


لطفا به این مطلب امتیاز دهید
ارسال توسط مدیر
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
تبلیغات
بنرها
شرکت نانورادبهان

تبلیغ در گیل تکس

پرشین هالیدی دانلود دیکشنری تخصصی نساجی مخصوص موبایل